Elektryk - technik sprawdzeń elektrycznych

Deutschland, Deutschland

OMS oznacza uczciwość, uznanie i bezpieczeństwo elektryczne.

Pracuj bezpośrednio w firmie OMS Prüfservice i zdobywaj doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa elektrycznego!

Jeżeli lubisz być w ciągłym ruchu, ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w zakresie elektryki,  to OMS Prüfservice jest dla Ciebie najlepszym pracodawcą!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię za efektywność,

• Podwyżkę po okresie próbnym,
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę bezpośrednio w firmie OMS Pruefservice,
• Zagwarantowane mieszkanie od pracodawcy,
• Płatną dietę za wykonywaną pracę poza miejscem zamieszkania,
• Możliwość awansu na lidera zespołu,
• Darmowe szkolenia techniczne i wprowadzające,
• Praca 8h dziennie,
• Podnoszenie kwalifikacji, zdobycie dodatkowych uprawnień - w całości opłaconych przez pracodawcę,
• Zjazdy do Polski według indywidualnych potrzeb,
• Możliwość zorganizowania dojazdu do Niemiec,
• Zakładowy system emerytalnego/świadczeń pracowniczych,
• Całodobowe ubezpieczenie od wypadków 24/h,
• Szkolenia wewnętrzne oraz oferty dalszego rozwoju zawodowego, możliwe inne oferty u pracodawców niemieckich.

TO CIĘ WYRÓŻNIA

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie: Technik Elektryk/ Technik Elektronik/ Elektryk/ Elektryk Budowlany/ Mechatronik/ Elektromonter/ Technik Radiowo - Telewizyjny (z nami zdobędziesz doświadczenie!),

  • Umiejętność obsługi komputera i aplikacji mobilnych na telefonie,

  • Podstawowe doświadczenie w elektryce,

  • Komunikatywny język niemiecki lub angielski

TWOJE ZADANIA

• Kontrola sprzętu typu: sprzęt biurowy, maszyny, złącza, kable,

• Wykonywanie podstawowych pomiarów przy użyciu miernika,

• Dojazd do Klienta z biura firmy samochodem służbowym

OMS PRÜFSERVICE

OMS jest dostawcą usług w zakresie kontroli urządzeń elektrycznych. Wizją firmy jest zwiększenie bezpieczeństwa miejsc pracy w Niemczech. Z tego względu kładziemy duży nacisk na zręczność, jakość i innowacyjne podejście, żeby móc zapewnić naszym pracownikom i klientom bezpieczną perspektywę.

I ty stań się częścią naszego zespołu – już 250 techników do spraw kontroli dzieli z nami tę wizję oraz każdego dnia dają z siebie wszystko aby zagwarantować bezpieczeństwo miejsc pracy w Niemczech.

Deine persönliche Ansprechperson

Katarzyna Kuzmicz freut sich auf Deine Onlinebewerbung. Das Recruiting wird von ALPHATOP HR GmbH übernommen. Hier erfährst Du mehr über die Verarbeitung Deiner Daten.

Katarzyna Kuzmicz

Worauf wartest Du?

Du hast Interesse an dieser Stelle? Bewerbe Dich jetzt online.
Gemeinsam finden wir heraus, wie gut die Stelle zu Dir passt.

// OMS Prüfservice als Arbeitgeber

Unsere motivierte Mitarbeiter bestimmen unseren Erfolg

OMS Prüfservice im Profil

OMS Prüfservice ist eines der führenden Unternehmen für elektrische Sicherheit. Unsere Mission ist, Deutschlands Arbeitsplätze sicherer zu machen.

Unsere Werte bilden das Fundament für unser Denken und Handeln.

Werte und Kultur

Unsere Werte bilden das Fundament für unser Denken und Handeln. Sie begleiten uns in unserem Alltag, prägen unser Tun und sind die Grundlage für die hohe Qualität unserer Leistungen.

OMS wurde mit "Great Place to Work" als einer der besten Arbeitgeber in Deutschland ausgezeichnet

Ausgezeichneter Arbeitgeber

Wesentlicher Bestandteil der Erfolgsgeschichte von OMS sind die Mitarbeiter. Das bestätigen Auszeichnungen wie "Great Place to Work" und Kununu. Was sagen Andere über uns?